Продавец ООО «Укрпродмашбуд» развивает свой бизнес на Prom.ua 11 лет.
Знак PRO означает, что продавец пользуется одним из платных пакетов услуг Prom.ua с расширенными функциональными возможностями.
Сравнить возможности действующих пакетов
Корзина
11 отзывов
На оборудование складского хранения скидки до 50%.Ознакомиться!
Промышленное кондитерское и хлебопекарное оборудование
+380683536394
+380988191050
+380674029296

«УКРПРОДМАШБУД»: вибір на користь вітчизняного

«УКРПРОДМАШБУД»: вибір на користь вітчизняного

На сучасному устаткуванні можна виготовити якісні конкурентоспроможні вироби, швидко реагувати на зміни споживчого попиту. Якщо говорити про продуктивну імпортну техніку, то вона з точки зору фінансів значно дорожча. Дешевше обійдеться купівля й налагодження вітчизняного обладнання, яке за функціональністю вже нині може конкурувати з імпортом. Причина проста – усе більше компонентів виробники використовують від тих самих світових постачальників.

В Україні залишилося зовсім мало вітчизняних виробників хлібопекарного і кондитерського обладнання. ТОВ «УКРПРОДМАШБУД» – належить до таких і одне із старших і найдосвідченіших. Наші лінії й агрегати популярні серед українських підприємств й багатьох за кордоном (Білорусі, Вірменії, Казахстані, Молдові, Росії, Румунії, Таджикистані). Їх відмінністю є комбінація якості з вигідною для замовників ціною, а також ощадне енергоспоживання, ергономічність, функціональність і безпека.

Понад сотні найменувань обладнання оснащені кращою на сьогодні електронікою й програмним керуванням. Компанія пропонує не лише устаткування для організації кондитерського цеху, заводу або хлібопекарні, а й окремі види машин для виконання певних операцій. Це:

- лінії для виробництва цукрового (повний цикл виробництва), а також вівсяного, здобного пісочного печива, пряників з начинкою, вівсяного печива, тістечок типу «еклер», зефіру, бісквітів, кексів;

- вафельні лінії;

- глазурувальні агрегати;

- печі тунельні кондитерські;

- тістоміси, тістоподілювачі, тестоокруглювачі, тісто формувальники й інші установки.

Завдяки команді професіоналів ми зробили величезний крок уперед і останніми роками підприємство випускає обладнання, яке не поступається європейським аналогам. У ньому втілені всі сучасні технічні рішення. А на науково-виробничій базі розробляють нові й модернізують машини відповідно до попиту на ринку.

При розробці нових моделей машин фахівці компанії «УКРПРОДМАШБУД» особливу увагу приділяють добору сучасних матеріалів і комплектуючих відомих світових виробників, що гарантує гарну й надійну їх експлуатацію.

На сьогодні наше хлібопекарське і кондитерське устаткування успішно працює на таких підприємствах, як «Київхліб», «Коровай», хлібокомбінат «Кулиничі», «Мушкетер», «Рошен», «Конті» «Черкасихліб», фабрика печива «Борзна» й в багатьох інших вітчизняних компаніях.

 

Машина для формування кондитерських виробів И8-МОК55 УНІВЕРСАЛ – для формування заготовок здобного пісочного печива з начинкою й без, печива з нанесенням начинки зверху, сирцевих пряників з начинкою, заварних тістечок, зефіру, бісквіту, кексів, вівсяного печива. Машину можна переналагоджувати з діафрагмового способу формування на відсадний і на струнне нарізання. Агрегати випускають для дек шириною 400 або 600 мм. Продуктивність – від 90 до 180 кг/год. Керують машиною за допомогою контролера з енергонезалежною пам’яттю, що може містити рецептури 100 видів печива. Корпус виконаний з нержавіючого дзеркально полірованого листа.

Машину тістоподільну А2-ХТН компанія виготовляє ще з 1960-х років. Вона має зручну конструкцію. Тістоподільник призначений для розподілу пшеничного тіста на заготовки однакової ваги. Можливості:

- частотний перетворювач, який забезпечує безступінчасте регулювання продуктивності машини (кількість заготовок за хвилину);

- дисплей - оператор бачить поточну продуктивність;

- плавний пуск машини;

- можливість зміни продуктивності без зупинки машини

- можливість під’єднати машину до централізованого пульта керування всією лінією

Турбоміксер И8-ШАЭ – приготування кондитерських напівфабрикатів, у тому числі й вафельної начинки, здійснюється під тиском стисненого повітря. Разом з механічним змішуванням компонентів вафельної начинки, в аераторі її виготовляють за допомогою стисненого повітря тиском до 4 атмосфер. Машина виготовлена із нержавіючої сталі і розрахована як на ручний, так і автоматизований режим експлуатації. Спеціальна конструкція водяної сорочки ємності для приготування начинки постійно підтримує оптимальну температуру параметрів, необхідних для виготовлення якісної вафельної начинки.

Технічні характеристики аератора И8-ШАЭ:

- об’єм ємності для змішування компонентів - 270 л;

- потужність привода - 11 кВт;

- кількість обертів місильного органа: 1-й рівень - 75 об./хв;

- 2-й рівень - 150 об./хв;

- габарити - 1660×1255×1820 мм; вага - 1100 кг.

За своїми конструктивними і технічними характеристиками машина може замінити дорогі європейські аналоги.

Віктор ШАРАВСЬКИЙ,

головний конструктор компанії «Укрпродмашбуд»